dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Darłowo Osiedle Darłówko

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

3 800 000 zł550 m² 6 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:930 m²

Villa Sanibel - wyjątkowa inwestycja nad Bałtykiem, bobolin Cena: 3 900 000 zł (netto, sprzedaż przedsiębiorstwa bez vat) Powierzchnia użytkowa: 505 m2 (3 kondygnacje) + strych 43 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 780 000 zł69,06 m² 25 774,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch łazienek i balkonu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 186 zł35,50 m² 33 526,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł36,16 m² 24 336,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

o nowych ogłoszeniach

185 000 zł12,42 m² 14 895,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalny mikro apartament o powierzchni 12,42 m2, położony w Darłówku - zaledwie 400 metrów od plaży (5-10 minut spacerem). To propozycja dla osób, które szukają małej,.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł18,17 m² 12 933,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż apartament o powierzchni 18,17 m2, położony w Darłówku - w odległości około 400 metrów od plaży (5-10 minut spacerem). To lokal, który daje coś więcej niż typowe mikro.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł62,72 m² 7 892,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartament 62,72 m z dużym tarasem - 6 minut od plaży | Darłówko Wschodnie, ul. Północna Oferta skierowana do osób, które chcą zamieszkać blisko morza lub bezpiecznie ulokować kapitał.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł41,13 m² 13 542,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament na sprzedaż - Darłowo, ul. Północna 18a Powierzchnia: 41,13 m2 Piętro: II Forma własności: odrębna własność, udział w drodze, służebność w gruncie Balkon: duży, ok. 9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

540 000 zł42 m² 12 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowy apartament 31m2 po podłodze 42m2 położony w nadmorskiej miejscowości Darłówko, przy ul. Północnej, na kameralnym osiedlu apartamentowców. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł46,25 m² 4 735,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1401

Mieszkanie na parterze przy rynku - do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,25 m2, położone na parterze oficyny kamienicy usytuowanej w pierzei średniowiecznego rynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł97 m² 26 804,12 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament kilka kroków od plaży Natural Baltic Darłówko | Penthouse | Widok na morze | 2 poziomy | 3 x 20 m2 balkon | Sprzedaż przez firmę | W samym sercu Darłówka | Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł45,52 m² 19 749,56 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż apartament z widokiem na morze - Darłówko, inwestycja solaris Mam przyjemność zaprezentować apartament w prestiżowej inwestycji solaris w Darłówku, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 408 802 zł78,05 m² 18 049,99 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kilka kroków od plaży | 78,05 m | 3 pokoje | 4 piętro | nowy budynek z windą | cena 1 408 802 pln (18 050 pln/m ) | idealny drugi dom nad morzem 78,05 m komfortowej przestrzeni w Porto.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł392 m² 4 591,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Plomba w centrum Darłówka, 300 m od linii morza. Działka budowlana o powierzchni 392 mkw., w kształcie kwadratu o wymiarach 21 x 19 m. Do dyspozycji 156,8 mkw. powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł349 m² 515,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na Sprzedaż udział wielkości 309m2 w działce rolnej o powierzchni 5453m2 zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Darłowo nad Morzem. Na działce znajduje się domek letniskowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł2 248 m² 1 423,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

! nowa Niższa Cena! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 2248 m , zlokalizowaną w Darłowie Zachodnim, w prężnie rozwijającym się rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

1 355 400 zł1 506 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana: działka budowlana nr 29/5 o pow. uż. 1506 m2 w cenie 1.355.400 zł, usytuowana w pierwszej linii zabudowy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 186 zł35,50 m² 33 526,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartament Z bocznym widokiem na morze Boczny widok na morze | Balkon 6,66 m | 4. piętro | Wykończenie pod klucz w cenie | Odbiór 2027 | Atrakcyjny harmonogram płatności ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł275 m² 4 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:576 m²

Dom z pokojami na wynajem 400 m od plaży w Darłówku Dom znajdujący się na własnościowej działce gruntu o powierzchni 576 mkw., jest położony w Darłówku zachodnim,.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł45,65 m² 15 334,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament 46 m2 z tarasem - 400 m od plaży | Darłówko Wyobraź sobie poranną kawę na tarasie i spacer nad morze, który zajmuje zaledwie kilka minut. Ten komfortowy apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł671 m² 236,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka z domkiem do rekreacji 500m od plaży. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach boków ok. 23 x 30 m, o powierzchnia 671 mkw. w odległości 500 m od plaży (w.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

849 000 zł66,33 m² 12 799,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż komfortowy apartament 66,33 m z dużym balkonem i widokiem na zieleń: zaledwie 200 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 450 000 zł88,52 m² 27 677,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament Z frontowym widokiem na morze Z dwoma balkonami I wykończeniem premium - 1. Piętro Frontowy widok na morze | 2 balkony 8,65 i 11,15 m | Dwustronny układ | 1. piętro |.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł147 m² 6 795,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom z pokojami gościnnymi blisko morza Darłowo, ul. Marynarska Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w nadmorskiej części Darłowo przy ul. Marynarskiej zaledwie kilka minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł37,82 m² 22 422 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż apartament 2-pokojowy nad morzem, darłowo ul. Słowiańska, 848.000,-PLN ZAINWESTUJ NAD MORZEM! Na sprzedaż luksusowy apartament 2 pokojowy, położony w nadmorskiej miejscowości Darłowo.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł305 m² 226,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rekreacyjną w Darłowie - 305 m2, blisko morza Na sprzedaż oferuję działkę rekreacyjną o powierzchni 305 m2, położoną w malowniczym Darłowie, zaledwie 1 km od.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł380 359 m² 15,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna o powierzchni gruntów 38 ha 359 mkw. położona w odległości 1 km od morza. W planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jako tereny polderów łąkowych.

Szczegóły ogłoszenia

962 350 zł1 013 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty sprzedaży są nieruchomości gruntowe niezabudowane: działka budowlana nr 29/7 o pow. uż. 1013 m2 w cenie 962.350zł, działka budowlana nr 29/9 o pow. uż. 1023 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł452,12 m² 4 865,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:438 m²

Budynek mieszkalno-pensjonatowy, 500 m od morza. Budynek wolno stojący, trzykondygnacyjny, o powierzchni zabudowy 147 mkw. i powierzchni użytkowej 452,12 mkw. Dom wybudowany w 1977 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 945 zł57,95 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa, promocyjna cena, dostępna tylko teraz! komfortowy apartament kilka kroków od plaży W darłówku wschodnim Blisko morza | Nowy budynek z windą | Cena promocyjna | Idealny pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł50,14 m² 14 539,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,14 m , w pełni wykończone i kompletnie wyposażone, gotowe do zamieszkania. Odległość do morza 400 m, do Portu 150m.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł2 075 m² 963,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta! Na sprzedaż działka inwestycyjna w nadmorskiej części Darłowa - idealna pod inwestycję apartamentowo-turystyczną. Dzięki pełnej dokumentacji projektowej oraz prawomocnemu pozwoleniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 014 200 zł51,50 m² 39 110,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartament Z frontowym widokiem na morze Frontowy widok na morze | Balkon 9,13 m | Garderoba | Duży salon | 1. piętro | Wykończenie pod klucz | Odbiór 2027 | Atrakcyjny harmonogram płatności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 875 zł50,39 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament w nowej inwestycji w Darłówku - przy samej plaży! Nowy apartament w inwestycji solaris Darłówko. Na powierzchnię apartamentu 50,39 m2 składa się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł35 m² 4 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:671 m²

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł272 m² 562,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym miejscu na odpoczynek w ciszy i spokoju? Mamy coś dla Ciebie. Na Sprzedaż udział wielkości 272m2 w działce rolnej o powierzchni 3320m2 zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł2 358 m² 848,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta! Na sprzedaż działka inwestycyjna w nadmorskiej części Darłowa - idealna pod inwestycję apartamentowo-turystyczną. Atuty : -prestiżowa lokalizacja w nadmorskiej części Darłowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł2 080 m² 961,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta! Na sprzedaż działka inwestycyjna w nadmorskiej części Darłowa - idealna pod inwestycję apartamentowo-turystyczną. Atuty: -atrakcyjna lokalizacja w nadmorskiej, dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł33,33 m² 25 052,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż apartament 1-pokojowy z widokiem na morze, darłowo ul. Wschodnia, 835.000,-PLN ZAINWESTUJ NAD MORZEM! Na sprzedaż apartament 1 pokojowy położony w nadmorskiej miejscowości Darłowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 040 zł42,40 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

88 920 zł342 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka do rekreacji nad morzem. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 342 mkw., położona w ustronnym miejscu, w odległości 800 m od morza (w linii prostej). W sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł45 m² 4 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

Działka do rekreacji 1000m od morza z wyposażonym domkiem holenderskim i przyczepą. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach boków 15,83 x 18,13 m, o powierzchni 285.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł423 660 m² 14,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

42 ha nad morzem z linią brzegową rzeki Grabowej. Działka polderów łąkowych o powierzchni 423 660 mkw., w kształcie zbliżonym do trójkąta, na długości ponad 1000 m granicząca.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie