dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Darłowo - Lista ofert

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Darłowo,zachodniopomorskie

360 000 zł46,78 m² 7 695,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne 3 - pokojowe mieszkanie z widną kuchnią: - metraż 46,78 m , - 3 piętro, - ogrzewanie miejskie, - do odświeżenia, - spółdzielcze - własnościowe, - balkon francuski, - piwnica, -.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł38 m² 8 026,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone zgodnie ze sztuką budowlaną i w wysokim standardzie. Lokal jest bardzo jasny, przytulny i gotowy do zamieszkania wszystkie elementy zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Darłowo,zachodniopomorskie

289 000 zł37,85 m² 7 635,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

** pośrednikom dziękuję ** *kontakt: (zakładka) wiadomość/wyślij wiadomość (e-mail).* *Kontakt: (zakładka) wiadomość/wyślij wiadomość (e-mail).* Na sprzedaż lokal mieszkalny na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 014 200 zł51,50 m² 39 110,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartament Z frontowym widokiem na morze Frontowy widok na morze | Balkon 9,13 m | Garderoba | Duży salon | 1. piętro | Wykończenie pod klucz | Odbiór 2027 | Atrakcyjny harmonogram płatności.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Darłowo,zachodniopomorskie

250 000 zł36,90 m² 6 775,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 36 m2 do własnej aranżacji w Darłowie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m2, położone na 4 piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Wyspiańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

257 000 zł26,56 m² 9 676,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Piękna, funkcjonalna i przestronna kawalerka o powierzchni 26,56 m2 położona na. III piętrze, okna wychodzą na podwórko przez co mieszkanie jest wolne od wielkomiejskiego szumu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł50,14 m² 14 539,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,14 m , w pełni wykończone i kompletnie wyposażone, gotowe do zamieszkania. Odległość do morza 400 m, do Portu 150m.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Darłowo,zachodniopomorskie

330 000 zł44,30 m² 7 449,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! oferta bezpośrednia koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Do sprzedaży oferujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie, położone w doskonałej lokalizacji w bliskiej odległości centrum.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł47,23 m² 7 939,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne , przestronne i rozkładowe mieszkanie 3- pokojowe położone na drugim piętrze o powierzchni 47,23m2. Składające się z : - Dużego salonu - 2 sypialni - kuchni - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Darłowo,zachodniopomorskie

339 000 zł37,85 m² 8 956,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! pilna sprzedaż! 0% prowizji! koszty biura ponosi sprzedający! Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w świetnej lokalizacji nad polskim morzem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł52,47 m² 7 242,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,47 m , położonego w Darłowie przy ul. Moniuszki. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Darłowo,zachodniopomorskie

305 000 zł36,25 m² 8 413,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe | 36,25 m | 1 piętro | świetna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,25 m , położone na 1. piętrze zadbanego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

392 000 zł27,43 m² 14 290,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż kompaktowy Apartament Miętowy położony w nadmorskiej części spokojnego Darłówka Wschodniego, w odległości około 300 metrów od plaży oraz promenady. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 450 000 zł88,52 m² 27 677,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament Z frontowym widokiem na morze Z dwoma balkonami I wykończeniem premium - 1. Piętro Frontowy widok na morze | 2 balkony 8,65 i 11,15 m | Dwustronny układ | 1. piętro |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 186 zł35,50 m² 33 526,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartament Z bocznym widokiem na morze Boczny widok na morze | Balkon 6,66 m | 4. piętro | Wykończenie pod klucz w cenie | Odbiór 2027 | Atrakcyjny harmonogram płatności ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Darłowo,zachodniopomorskie

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Wyspiańskiego w Darłowie. Lokal usytuowany jest na 4. piętrze budynku i zachwyca przytulnym.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł45,65 m² 15 334,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament 46 m2 z tarasem - 400 m od plaży | Darłówko Wyobraź sobie poranną kawę na tarasie i spacer nad morze, który zajmuje zaledwie kilka minut. Ten komfortowy apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł45,94 m² 13 495,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny apartament o powierzchni 45,94 m , zlokalizowany w atrakcyjnej części Darłówka, przy ulicy Północnej. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł55,73 m² 7 159,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Królowej Jadwigi w Darłowie. To lokalizacja, która łączy w sobie to, co najlepsze: pełna infrastruktura:.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,78 m² 8 350,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2-pokojowe mieszkanie z balkonem 47,78 m , Darłowo, ul. Wieniawskiego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania położonego w nadmorskiej miejscowości Darłowo!.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Darłowo,zachodniopomorskie

729 000 zł50,14 m² 14 539,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

875 000 zł41,44 m² 21 114,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament W nadmorskim kompleksie Częściowy widok na morze | Balkon 15,47 m | 41,27 m | 4. piętro | 2 pokoje | Wykończone pod klucz | Basen i spa na miejscu | Słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

383 000 zł26,92 m² 14 227,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Apartament Morski taras z ogródkiem około 350 m od morza Darłówko Wschodnie. Na sprzedaż kompaktowy, apartament Morski położony w nadmorskiej części Darłówka Wschodniego,.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł33,33 m² 25 052,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż apartament 1-pokojowy z widokiem na morze, darłowo ul. Wschodnia, 835.000,-PLN ZAINWESTUJ NAD MORZEM! Na sprzedaż apartament 1 pokojowy położony w nadmorskiej miejscowości Darłowo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Eryka Pomorskiego

Darłowo,zachodniopomorskie

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą | 51 m | Darłowo ul. Króla Eryka Podstawowe informacje: rodzaj nieruchomości: pełna własność Lokalizacja: darłowo, ul. Króla Eryka spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament wysoki standard, ul. Północna

Darłowo,zachodniopomorskie

383 000 zł26,92 m² 14 227,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Apartament Morski taras z ogródkiem 300 m od morza Darłówko Wschodnie Na sprzedaż funkcjonalny Apartament Morski położony w nadmorskiej części Darłówka Wschodniego,.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł110,35 m² 6 026,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie w sercu Darłowa - z widokiem na fontannę rybaka i barokowy ratusz! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w kamienicy przy południowej pierzei.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Darłowo

Darłówko,Darłowo

595 000 zł26 m² 22 964,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne studio W pierwszej linii zabudowy nad morzem Duży balkon | 4. piętro | Wykończenie pod klucz w cenie | Klimatyzacja | Komórka w cenie | Pierwsza linia zabudowy | Jasne wnętrze |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Darłowo,zachodniopomorskie

445 000 zł60 m² 7 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie położone jest na II piętrze czteropiętrowego, zadbanego i ocieplonego bloku przy ulicy Królowej Jadwigi. Ma powierzchnię 60 m . Jest to mieszkanie środkowe, ciepłe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Darłowo

Darłówko,Darłowo

473 688 zł26 m² 18 367,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne studio W darłówku - pierwsza linia, duży balkon Duży balkon | 4. piętro | Wykończenie pod klucz w cenie | Klimatyzacja | Pierwsza linia zabudowy | Jasne wnętrze | Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Darłowo,zachodniopomorskie

349 000 zł51 m² 6 796,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o pow. 51,35m2 na czwartym piętrze w bloku w miejscowości Darłowo. Trzy osobne pokoje, jeden z wyjściem na balkonem, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadmorska

Darłówko,Darłowo

490 910 zł41 m² 11 950,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycję w nadmorskiej miejscowości Darłowo. Miejscowość zlokalizowana jest pomiędzy Mielnem, a Ustką. Jest to świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bulwar Zachodzącego Słońca

Darłówko,Darłowo

1 349 740 zł44 m² 31 000 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Marina royale - luksusowy apartament nad morzem Wyjątkowa lokalizacja | Spektakularny widok | Garaż podziemny | Klimatyzacja | Basen & spa | Gotowy do odbioru O inwestycji: marina Royale to prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

653 421 zł38 m² 17 195,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Apartamenty Aquamarina Dąbki - Twoja inwestycja w wypoczynek. Apartamenty w obiektach aquamarina zarządzane przez marina invest są wyrazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Darłowo,zachodniopomorskie

185 000 zł27 m² 6 965,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z potencjałem! Z przyjemnością przedstawiamy ofertę mieszkania do remontu, znajdującego się w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Darłowo. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bogusława X

Darłowo,zachodniopomorskie

599 999 zł78 m² 7 721,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam. Mam na sprzedaż mieszkanie na parterze kamiennicy w spokojnej lokalizacji .Ciepłe i przytulne , bardzo słoneczne .Mieszkanie znajduje się na ulicy Bogusława X .w Darłowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Franciszkańska

Darłowo,zachodniopomorskie

450 000 zł53 m² 8 417,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż prezentujemy lokale mieszkalne w stanie deweloperskim, położone w Darłowie przy ul. Franciszkańskiej. Dostępne ostatnie mieszkania - 50,51 m2 - parter - 2 pokoje - 53,46 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Darłowo,zachodniopomorskie

402 500 zł60 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta 60/9434/oms. Mieszkanie jest już wstępnie zarezerwowane dla naszego Klienta. Klient kompletuje dokumenty kredytowe. Na sprzedaż bardzo ładne, widne mieszkanie, położone na parterze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Północna

Darłowo,zachodniopomorskie

585 000 zł45 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta 62/9434/oms. Interesuje Cię ta nieruchomość, podaj swoja cenę a pozostaniemy w kontakcie. Na sprzedaż ładny, przestronny, całkowicie umeblowany apartament nad samym morzem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

599 000 zł44 m² 13 497,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowa oferta 50 metrów od morza Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowy i słoneczny w pełni urządzony apartament z dużym tarasem zlokalizowany na wysokim parterze 4. piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

599 000 zł44 m² 13 497,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015