dowolna

Mieszkania Darłowo – oferty mieszkań na Pomorzu

73 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

73 ogłoszenia

1 759 000 zł76,84 m² 22 891,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1780

Na sprzedaż klimatyczny apartament w odrestaurowanej kamienicy w sercu Darłowa uwaga Oferta dotyczy zakupu mieszkania łącznie z dodatkowo płatnymi nieruchomościami znajdującymi się.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł68,34 m² 7 462,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***na sprzedaż - wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa w Darłowie*** Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 68,34 m2, świetnie zorganizowane jako dwa samodzielne lokale -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Darłowo,zachodniopomorskie

339 000 zł37,85 m² 8 956,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! pilna sprzedaż! 0% prowizji! koszty biura ponosi sprzedający! Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w świetnej lokalizacji nad polskim morzem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł45,52 m² 19 749,56 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż apartament z widokiem na morze - Darłówko, inwestycja solaris Mam przyjemność zaprezentować apartament w prestiżowej inwestycji solaris w Darłówku, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

392 000 zł27,43 m² 14 290,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż kompaktowy Apartament Miętowy położony w nadmorskiej części spokojnego Darłówka Wschodniego, w odległości około 300 metrów od plaży oraz promenady. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł38,70 m² 6 459,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwa niezależne lokale w jednym mieszkaniu - 38,70 m2 + strych Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 38,70 m2, składająca się z dwóch funkcjonalnych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

48 000 zł150 m² 320 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Oferujemy wyjątkową okazję zakupu udziału w atrakcyjnie położonej nieruchomości w sercu Darłówka zaledwie 370 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży! Cena dotyczy zakupu udziałów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł25,91 m² 22 964,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne studio W pierwszej linii zabudowy nad morzem Duży balkon | 4. piętro | Wykończenie pod klucz w cenie | Klimatyzacja | Komórka w cenie | Pierwsza linia zabudowy | Jasne wnętrze |.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł104,40 m² 6 513,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie w centrum nad rzeką, 3km od morza. Na sprzedaż mieszkanie na pierwszym piętrze, o powierzchni całkowitej 104,40 mkw. Powierzchnia użytkowa: 97,92 mkw., powierzchnia pom.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł41,14 m² 24 258,63 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy unikatowy nadmorski apartament z widokiem na morze! Apartamentowiec Natural Solaris Darłowo to nowy obiekt, usytuowany na pięknej działce tuż za wydmą. Nowoczesny układ oraz.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł47,23 m² 8 257,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne , przestronne i rozkładowe mieszkanie 3- pokojowe położone na drugim piętrze o powierzchni 47,23m2. Składające się z : - Dużego salonu - 2 sypialni - kuchni - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł60,20 m² 4 318,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż bezczynszowe, przytulne i funkcjonalne mieszkanie Mieszkanie o powierzchni całkowitej 60,2 mkw., położone na pierwszym piętrze w kameralnym domu wielorodzinnym (4 rodziny),.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł29,75 m² 15 018,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż atrakcyjny apartament typu studio w nowoczesnym budynku z 2022 roku, położony w spokojnej, nowoczesnej części Darłowa - tylko 2 km od morza i szerokiej, piaszczystej.

Szczegóły ogłoszenia

383 000 zł26,92 m² 14 227,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Apartament Morski taras z ogródkiem około 350 m od morza Darłówko Wschodnie. Na sprzedaż kompaktowy, apartament Morski położony w nadmorskiej części Darłówka Wschodniego,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Darłowo,zachodniopomorskie

729 000 zł50,14 m² 14 539,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,14 m , w pełni wykończone i kompletnie wyposażone, gotowe do zamieszkania. Odległość do morza 400 m, do Portu 150m.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Lokal usługowy / mieszkanie na parterze 3 km od morza. Lokal znajduje się w kamienicy wolno stojącej, wybudowanej w 1890 r. W mieszkaniu jest pokój (sala sprzedaży) o powierzchni 21.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł72 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta bezpośrednia koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położone w centrum Darłowa, przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł45,65 m² 15 334,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament 46 m2 z tarasem - 400 m od plaży | Darłówko Wyobraź sobie poranną kawę na tarasie i spacer nad morze, który zajmuje zaledwie kilka minut. Ten komfortowy apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł97 m² 26 804,12 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament kilka kroków od plaży Natural Baltic Darłówko | Penthouse | Widok na morze | 2 poziomy | 3 x 20 m2 balkon | Sprzedaż przez firmę | W samym sercu Darłówka | Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kanałowa

Darłowo,zachodniopomorskie

365 000 zł49,39 m² 7 390,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ever nieruchomości prezentuje komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie przy ulicy Kanałowej w Darłowie! Mieszkanie zaprojektowane zostało w niezwykle przemyślany i funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 875 zł50,39 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament w nowej inwestycji w Darłówku - przy samej plaży! Nowy apartament w inwestycji solaris Darłówko. Na powierzchnię apartamentu 50,39 m2 składa się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 408 802 zł78,05 m² 18 049,99 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kilka kroków od plaży | 78,05 m | 3 pokoje | 4 piętro | nowy budynek z windą | cena 1 408 802 pln (18 050 pln/m ) | idealny drugi dom nad morzem 78,05 m komfortowej przestrzeni w Porto.

Szczegóły ogłoszenia

1 755 000 zł76,53 m² 22 932,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1780

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie z tarasem w zabytkowej kamienicy w centrum Darłowa idealne pod inwestycję! uwaga Oferta dotyczy zakupu mieszkania łącznie z dodatkowo płatnymi.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł26,56 m² 9 977,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Piękna, funkcjonalna i przestronna kawalerka o powierzchni 26,56 m2 położona na. III piętrze, okna wychodzą na podwórko przez co mieszkanie jest wolne od wielkomiejskiego szumu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł110,35 m² 6 026,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie w sercu Darłowa - z widokiem na fontannę rybaka i barokowy ratusz! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w kamienicy przy południowej pierzei.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł117,30 m² 16,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Bezczynszowe mieszkanie 2-poziomowe o pow. 117,30m2 położone w Darłowie ul. Morska do wynajęcia. Rozkład pomieszczeń: - poziom 1 : salon o pow. 35,60m2 połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł42,80 m² 8 644,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na I piętrze - blisko centrum i tylko 3 km od morza Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,80 m2, w czteropiętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Eryka Pomorskiego

Darłowo,zachodniopomorskie

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą | 51 m | Darłowo ul. Króla Eryka Podstawowe informacje: rodzaj nieruchomości: pełna własność Lokalizacja: darłowo, ul. Króla Eryka spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł71,90 m² 6 383,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie w Darłowie - ul. Gen. Józefa Sowińskiego Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 71,90 m2, położone na pierwszym piętrze w kamienicy przy ul. Generała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 186 zł35,50 m² 33 526,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartament Z bocznym widokiem na morze Boczny widok na morze | Balkon 6,66 m | 4. piętro | Wykończenie pod klucz w cenie | Odbiór 2027 | Atrakcyjny harmonogram płatności ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł56,90 m² 6 942 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1401

Mieszkanie przy rynku miasta Darłowo. Położone w wielorodzinnej kamienicy. Mieszkanie bardzo słoneczne posiada 7 okien usytuowanych od strony południowej. Składa się ono z salonu, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Darłowo,zachodniopomorskie

330 000 zł44,30 m² 7 449,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! oferta bezpośrednia koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Do sprzedaży oferujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie, położone w doskonałej lokalizacji w bliskiej odległości centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wałowa

Centrum,Darłowo

289 000 zł58 m² 4 957,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 1. piętrze kamienicy w Darłowie. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słowiańska

Darłówko,Darłowo

701 527 zł49 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa, promocyjna cena, dostępna tylko teraz! komfortowe studio kilka kroków od plaży W darłówku wschodnim Blisko morza | Nowy budynek z windą | Cena promocyjna | Idealne pod wynajem wakacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Darłówko,Darłowo

599 000 zł42 m² 14 347,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Darłówku przy ulicy Jagiellońskiej 6/9. Cechy nieruchomości: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleje Wojska Polskiego

Darłowo,zachodniopomorskie

550 000 zł180 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1957

Pakiet inwestycyjny. Bez czynszu! Razem mieszkanie i dzialalnosc. 3 mieszkania 180 m2 oraz lokal uslugowy 120m2. Moze byc wszystke uslugowe.Parking wspolny ze sklepem Biedronka. Centrum Darlowa. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

430 000 zł105 m² 4 079,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Darłówku Zachodnim w drugiej linii brzegowej, jedynie 2 minuty spacerem do plaży oraz 2 minuty od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Darłowo,zachodniopomorskie

445 000 zł60 m² 7 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie położone jest na II piętrze czteropiętrowego, zadbanego i ocieplonego bloku przy ulicy Królowej Jadwigi. Ma powierzchnię 60 m . Jest to mieszkanie środkowe, ciepłe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Słowiańska

Darłówko,Darłowo

968 639 zł73 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa, promocyjna cena, dostępna tylko teraz! Kilka kroków od plaży | 72,83 m | 3 pokoje | 3 piętro | nowy budynek z windą | cena promocyjna 968 639 pln (13 300 pln/m ) | wcześniej 1 187 566.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Darłowo

Darłówko,Darłowo

473 688 zł26 m² 18 367,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne studio W darłówku - pierwsza linia, duży balkon Duży balkon | 4. piętro | Wykończenie pod klucz w cenie | Klimatyzacja | Pierwsza linia zabudowy | Jasne wnętrze | Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowiańska

Darłówko,Darłowo

899 000 zł46 m² 19 749,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament w nowej inwestycji w Darłówku - przy samej plaży z panoramicznym widokiem na morze! Nowy apartament w inwestycji solaris Darłówko. Na powierzchnię apartamentu 45,52 m2.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij