Mieszkanie Darłowo

Darłowo, zachodniopomorskie

  • 399 000 zł
  • 55,73 m²
  • 7 159,52 zł/m²

Zdjęcie

Anita Mazur

Skontaktuj się

Mieszkanie Darłowo

Darłowo, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

399 000 zł

55,73 m²

7 159,52 zł/m²

Mieszkanie Darłowo

Zaktualizowane: 13 maja 2026

399 000 zł 55,73 m² 7 159,52 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

4

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 399 000 zł (7 159,52 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 55,73 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty)
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica 3 m²
  • Czynsz: 1 016 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Łazienka: prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Mikulski Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 15605/MKN/MS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Królowej Jadwigi w Darłowie. To lokalizacja, która łączy w sobie to, co najlepsze:

Pełna infrastruktura: W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się szkoła, przedszkola oraz liczne sklepy i punkty usługowe - wszystko, co potrzebne do wygodnego życia, masz w zasięgu ręki. (...)

Agent

Anita Mazur

510 404...

510 404 277

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.