Serce 0 Ulubione

Działki na wynajem Darłowo - Oferty wynajmu działek na Pomorzu

5 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 ogłoszeń

5 800 zł4 500 m² 1,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu utwardzony plac o łącznej powierzchni 4500 m2 zlokalizowanych na działkach 83/10, 83/9 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka Koszalin

Przylesie,Koszalin(Darłowo + 27 km)

8 000 zł2 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka przemysłowo - usługowa, utwardzona, pow. ok. 2000 m2, do wynajęcia Działka przemysłowo - usługowa, utwardzona, pow. ok. 2000 m2, do wynajęcia. Koszalin, osiedle Przylesie. Teren do.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł8 500 m² 1,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do wynajęcia grunt o pow. około 8 500 m2 w miejscowości Dygowo. Czynsz najmu 12 000,00 zł/m-c/netto do.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł18 300 m² 0,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu grunt pod wynajem w pasie nadmorskim w miejscowości Korzyścienko w gminie Kołobrzeg. Grunt orny o łącznej powierzchni 18300 m2. Nieruchomość klasy: ł IV.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł832 m² 1,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu utwardzony plac o pow. 832 m2 usytuowany w miejscowości Rąbino. Działka numer 248/3. Czynsz najmu 1.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

5 000 zł5 600 m² 0,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka pod Gastronomie, płatny Parking itp. Wynajmę działkę w okresie sezonowym bezpośrednio przy głównym wejściu do morza przy Darłówku Wschodnim w obrębie Kopań. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową, ul. Bosmańska

Darłówko,Darłowo

2 500 zł1 300 m² 1,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka w sercu darłowa - Darłówko Zachodnie ul. Bosmańska 1a,1b działka położona jest w odległości ok. 350m od morza powierzchnia ok. 1300 m2 (nr. geodezyjne 179/4 i 179/5). Ostatnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Bielkowo

Bielkowo(Darłowo + 11 km)

15 129 zł15 129 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Plac utwardzony do wydzierżawienia działka idealna na wszelkiego rodzaju usługi: zajazd, hotel, stację benzynową ( wykonano badanie przejazdu ilości pojazdów pod kątem funkcjonowania stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rowy

Rowy(Darłowo + 47 km)

3 000 zł114 m² 26,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wójt gminy ustka Ogłasza II ustny przetarg nieograniczony na wydzierżawienie na okres od 01 czerwca 2016 roku do 15 września 2020 roku niżej wymienionych nieruchomości stanowiących mienie komunalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rowy

Rowy(Darłowo + 47 km)

6 000 zł50 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wójt gminy ustka Ogłasza I ustny przetarg nieograniczony na wydzierżawienie na okres od 01 czerwca 2016 roku do 15 września 2016 roku niżej wymienionych nieruchomości stanowiących mienie komunalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana wolna od zaraz Chłopy

Chłopy(Darłowo + 31 km)

300 zł100 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tanio wydzierżawię działkę rekreacyjną znajdującą się ok 400 m od morza w miejscowości Chłopy.