dowolna

Mieszkania Darłowo – oferty mieszkań na Pomorzu

77 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

77 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 600 000 zł97 m² 26 804,12 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament kilka kroków od plaży Natural Baltic Darłówko | Penthouse | Widok na morze | 2 poziomy | 3 x 20 m2 balkon | Sprzedaż przez firmę | W samym sercu Darłówka | Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 181 600 zł51,49 m² 42 369,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, garderoby i balkonu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 722 zł35,33 m² 24 900,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 364 393 zł47,73 m² 28 585,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

o nowych ogłoszeniach

185 000 zł12,42 m² 14 895,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalny mikro apartament o powierzchni 12,42 m2, położony w Darłówku - zaledwie 400 metrów od plaży (5-10 minut spacerem). To propozycja dla osób, które szukają małej,.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł18,17 m² 12 933,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż apartament o powierzchni 18,17 m2, położony w Darłówku - w odległości około 400 metrów od plaży (5-10 minut spacerem). To lokal, który daje coś więcej niż typowe mikro.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł62,72 m² 7 892,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartament 62,72 m z dużym tarasem - 6 minut od plaży | Darłówko Wschodnie, ul. Północna Oferta skierowana do osób, które chcą zamieszkać blisko morza lub bezpiecznie ulokować kapitał.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł41,13 m² 13 542,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament na sprzedaż - Darłowo, ul. Północna 18a Powierzchnia: 41,13 m2 Piętro: II Forma własności: odrębna własność, udział w drodze, służebność w gruncie Balkon: duży, ok. 9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Darłowo,zachodniopomorskie

360 000 zł46,78 m² 7 695,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne 3 - pokojowe mieszkanie z widną kuchnią: - metraż 46,78 m , - 3 piętro, - ogrzewanie miejskie, - do odświeżenia, - spółdzielcze - własnościowe, - balkon francuski, - piwnica, -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Darłowo,zachodniopomorskie

250 000 zł36,90 m² 6 775,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 36 m2 do własnej aranżacji w Darłowie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m2, położone na 4 piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Wyspiańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

4 523 607 zł363,41 m² 12 447,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:13

 

Rok budowy:2023

5 apartamentów W jednej inwestycji Darłówko Wschodnie | kilka kroków od plaży | nowy budynek z windą | większe metraże | wysoki potencjał najmu wakacyjnego Na sprzedaż pakiet 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 260 905 zł454,20 m² 11 582,79 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:18

 

Rok budowy:2023

Pakiet 8 apartamentów przy plaży 8 gotowych apartamentów w jednej inwestycji | Darłówko Wschodnie | parter / pierwsza kondygnacja | pakiet w promocyjnych warunkach cenowych | kilka kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł42 m² 12 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowy apartament 31m2 po podłodze 42m2 położony w nadmorskiej miejscowości Darłówko, przy ul. Północnej, na kameralnym osiedlu apartamentowców. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Darłowo,zachodniopomorskie

305 000 zł36,25 m² 8 413,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe | 36,25 m | 1 piętro | świetna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,25 m , położone na 1. piętrze zadbanego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł55,73 m² 7 159,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Królowej Jadwigi w Darłowie. To lokalizacja, która łączy w sobie to, co najlepsze: pełna infrastruktura:.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł29,75 m² 15 018,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż atrakcyjny apartament typu studio w nowoczesnym budynku z 2022 roku, położony w spokojnej, nowoczesnej części Darłowa - tylko 2 km od morza i szerokiej, piaszczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Darłowo,zachodniopomorskie

289 000 zł37,85 m² 7 635,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

** pośrednikom dziękuję ** *kontakt: (zakładka) wiadomość/wyślij wiadomość (e-mail).* *Kontakt: (zakładka) wiadomość/wyślij wiadomość (e-mail).* Na sprzedaż lokal mieszkalny na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł25,91 m² 22 964,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne studio W pierwszej linii zabudowy nad morzem Duży balkon | 4. piętro | Wykończenie pod klucz w cenie | Klimatyzacja | Komórka w cenie | Pierwsza linia zabudowy | Jasne wnętrze |.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament wysoki standard, ul. Północna

Darłowo,zachodniopomorskie

383 000 zł26,92 m² 14 227,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Apartament Morski taras z ogródkiem 300 m od morza Darłówko Wschodnie Na sprzedaż funkcjonalny Apartament Morski położony w nadmorskiej części Darłówka Wschodniego,.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł38 m² 8 026,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone zgodnie ze sztuką budowlaną i w wysokim standardzie. Lokal jest bardzo jasny, przytulny i gotowy do zamieszkania wszystkie elementy zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

219 000 zł46,25 m² 4 735,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1401

Mieszkanie na parterze przy rynku - do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,25 m2, położone na parterze oficyny kamienicy usytuowanej w pierzei średniowiecznego rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pocztowa

Darłowo,zachodniopomorskie

334 900 zł71 m² 4 716,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym | Centrum Darłowa | ul. Pocztowa Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł45,52 m² 19 749,56 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż apartament z widokiem na morze - Darłówko, inwestycja solaris Mam przyjemność zaprezentować apartament w prestiżowej inwestycji solaris w Darłówku, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 408 802 zł78,05 m² 18 049,99 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kilka kroków od plaży | 78,05 m | 3 pokoje | 4 piętro | nowy budynek z windą | cena 1 408 802 pln (18 050 pln/m ) | idealny drugi dom nad morzem 78,05 m komfortowej przestrzeni w Porto.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł117,30 m² 16,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Bezczynszowe mieszkanie 2-poziomowe o pow. 117,30m2 położone w Darłowie ul. Morska do wynajęcia. Rozkład pomieszczeń: - poziom 1 : salon o pow. 35,60m2 połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

383 000 zł26,92 m² 14 227,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Apartament Morski taras z ogródkiem około 350 m od morza Darłówko Wschodnie. Na sprzedaż kompaktowy, apartament Morski położony w nadmorskiej części Darłówka Wschodniego,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeromskiego

Darłowo,zachodniopomorskie

453 000 zł126,30 m² 3 586,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 4-pokojowe 89 m2 z garażem - centrum Darłowa, ul. Żeromskiego 16 Na sprzedaż bezczynszowe, przestronne mieszkanie położone w kamienicy z 1930 roku w centrum Darłowa.

Szczegóły ogłoszenia

392 000 zł27,43 m² 14 290,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż kompaktowy Apartament Miętowy położony w nadmorskiej części spokojnego Darłówka Wschodniego, w odległości około 300 metrów od plaży oraz promenady. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł71,90 m² 6 383,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie w Darłowie - ul. Gen. Józefa Sowińskiego Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 71,90 m2, położone na pierwszym piętrze w kamienicy przy ul. Generała.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł42,80 m² 8 644,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na I piętrze - blisko centrum i tylko 3 km od morza Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,80 m2, w czteropiętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł47,23 m² 8 257,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne , przestronne i rozkładowe mieszkanie 3- pokojowe położone na drugim piętrze o powierzchni 47,23m2. Składające się z : - Dużego salonu - 2 sypialni - kuchni - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Darłowo,zachodniopomorskie

330 000 zł44,30 m² 7 449,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! oferta bezpośrednia koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Do sprzedaży oferujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie, położone w doskonałej lokalizacji w bliskiej odległości centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Eryka Pomorskiego

Darłowo,zachodniopomorskie

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą | 51 m | Darłowo ul. Króla Eryka Podstawowe informacje: rodzaj nieruchomości: pełna własność Lokalizacja: darłowo, ul. Króla Eryka spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 186 zł35,50 m² 33 526,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartament Z bocznym widokiem na morze Boczny widok na morze | Balkon 6,66 m | 4. piętro | Wykończenie pod klucz w cenie | Odbiór 2027 | Atrakcyjny harmonogram płatności ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł45,65 m² 15 334,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament 46 m2 z tarasem - 400 m od plaży | Darłówko Wyobraź sobie poranną kawę na tarasie i spacer nad morze, który zajmuje zaledwie kilka minut. Ten komfortowy apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł66,90 m² 6 278,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

4 pokoje | 67 m2 | 2 piętro | Centrum Darłowa | 3 km do morza Na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,96 m2, położone na 2 piętrze w kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł33,33 m² 25 052,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż apartament 1-pokojowy z widokiem na morze, darłowo ul. Wschodnia, 835.000,-PLN ZAINWESTUJ NAD MORZEM! Na sprzedaż apartament 1 pokojowy położony w nadmorskiej miejscowości Darłowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 755 000 zł76,53 m² 22 932,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1780

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie z tarasem w zabytkowej kamienicy w centrum Darłowa idealne pod inwestycję! uwaga Oferta dotyczy zakupu mieszkania łącznie z dodatkowo płatnymi.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł45,52 m² 8 897,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Słoneczne mieszkanie 3- pokojowe na pierwszym piętrze o powierzchni około 45,5m2. , położone na osiedlu zamkniętym z bramą otwieraną na pilota.2 km do morza. Składające się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł66,33 m² 12 799,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż komfortowy apartament 66,33 m z dużym balkonem i widokiem na zieleń: zaledwie 200 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 450 000 zł88,52 m² 27 677,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament Z frontowym widokiem na morze Z dwoma balkonami I wykończeniem premium - 1. Piętro Frontowy widok na morze | 2 balkony 8,65 i 11,15 m | Dwustronny układ | 1. piętro |.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,70 m² 7 430,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż oferuję słoneczne, przestronne mieszkanie o powierzchni 53,7 m2, położone na 1. piętrze budynku w spokojnej części centrum Darłowa. Mieszkanie składa się z: dwóch ustawnych.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij