dowolna

Nieruchomości Darłowo - Oferty sprzedaży nieruchomości

190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

599 000 zł44 m² 13 497,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowa oferta 50 metrów od morza Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowy i słoneczny w pełni urządzony apartament z dużym tarasem zlokalizowany na wysokim parterze 4. piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morska

Darłowo,zachodniopomorskie

1 500 000 zł270 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:470 m²

Dom jednorodzinny pośród małego osiedla domów jednorodzinnych, w pobliżu parku leśnego, 50m od kanału portowo-jachtowego i dwa kilometry od morza ścieżką pieszo-rowerową obok kanału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna z linią brzegową Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

1 900 000 zł1 622 m² 1 171,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ośrodek z domkami letniskowymi nad morzem, bardzo blisko plaży. Duża działka i trzy domki letniskowe, drewniane. Możliwość budowy kolejnych domków. Pełne obłożenie w sezonie. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

205 000 zł970 m² 211,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam Sprzedam działkę budowlaną w Darłowie o powierzchni 970m2 ul. Wiśniowa nr 134/74 - przeznaczenie terenu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z usługami; - zasady zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kropla Bałtyku

Darłowo,zachodniopomorskie

449 000 zł73 m² 6 176,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:278 m²

Umowa na wyłączność biura Nieruchomość służyła właścicielom tylko i wyłącznie na własny użytek. Budynek nigdy nie słuzył jako inwestycja pod wynajem! pełna własność Z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

1 050 000 zł300 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 001 m²

Haus am Meer Darlowo - House by the sea Darlowo Angebot Nr. 73/9434/ods. Sie können gerne über den Preis verhandeln = 225.000,- EURO Zu verkaufen Haus mit Service-Teil in Darłowo. Die Immobilie befindet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chińska

Darłowo,zachodniopomorskie

1 650 000 zł284 m² 5 804,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:706 m²

Darłówko zachodnie - całoroczny pensjonat z widokiem na morze! Pensjonat położony w najstarszej części Darłówka zaledwie 200 m od morza! Pensjonat funkcjonujący, z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

1 050 000 zł302 m² 3 476,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 002 m²

Darłowo dom i sklep - Дом и магазин - Haus und Geschäft Oferta nr 69/9434/ods. Zapraszamy do negocjacji ceny. Na sprzedaż dom z częścią usługową w Darłowie. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

525 000 zł203 m² 2 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:293 m²

Darłowo dom szeregowy stan surowy zamkniety Oferta nr 68/9434/ods Na sprzedaż nowy stan surowy zamknięty domu typu szeregowiec w Darłowie ok 800 - 1000 m od morza. Dom stoi na osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrężna

Darłowo,zachodniopomorskie

350 000 zł37 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy Państwu na sprzedaż apartament w nadmorskiej miejscowości Darłowo znajdujący się w nowo wybudowanym 2 piętrowym budynku składający się z 12 odrębnych mieszkań. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

525 000 zł205 m² 2 560,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:270 m²

Darłowo Reihenhaus Rohbau und Kern geschlossen Angebot Nr. 76/9434/ods nur 105.000,- EURO Ein sehr interessantes Angebot für den Verkauf eines geschlossenen Reihenhauses in Darłowo selbst, nur 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowiańska

Darłowo,zachodniopomorskie

1 115 240 zł46 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament w nowej inwestycji w Darłówku - przy samej plaży z panoramicznym widokiem na morze! Nowy apartament w inwestycji solaris Darłówko. Na powierzchnię apartamentu 45.52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

525 000 zł210 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:299 m²

Darłowo terraced house shell and core Offer No. 74/9434/ods For sale a new unfinished and closed terraced house in Darłowo, approx. 800 - 1000 m from the sea. The house is located on.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowiańska

Darłowo,zachodniopomorskie

1 022 140 zł42 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament w nowej inwestycji w Darłówku - przy samej plaży z panoramicznym widokiem na morze! Nowy apartament w inwestycji solaris Darłówko. Na powierzchnię apartamentu 41,72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

320 000 zł111 m² 2 888,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:856 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w budowie o pow. 110,77 m2, w miejscowości Zakrzewo k. Darłowa, zaledwie 6 km od morza! Budynek mieszkalny jednorodzinny z garażem w trakcie budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

648 000 zł44 m² 14 601,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowa oferta 50 metrów od morza Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowy słoneczny,w pełni urządzony apartament z dużym tarasem zlokalizowany na wysokim parterze 4 piętrowego apatamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bogusława X

Darłowo,zachodniopomorskie

159 000 zł21 m² 7 670,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Promocja! nowa niższa cena! Na sprzedaż mieszkanie 1- pokojowe o pow. 20,73 m2 położone w Darłowie przy ul. Bogusława X. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w 2 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleje Wojska Polskiego

Darłowo,zachodniopomorskie

199 000 zł27 m² 7 308,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieruchomość idealna pod wynajem, lub na start. Odległość od morza ok 3 km (darłówko plaża zachodnia). Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni: 25,18 m2 z przynależną piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tynieckiego

Darłowo,zachodniopomorskie

239 000 zł33 m² 7 214,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Widok na morze! Kamienica Tynieckiego - nowa inwestycja w Darłowie, zlokalizowana w okolicy starówki! Mieszkania gotowe do odbioru! Mieszkania 3,5 km od linii morza, atrakcyjnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Północna

Darłowo,zachodniopomorskie

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie umeblowane z balkonem 2 pokoje ogrzewanie gazowe wi fi faktura vat

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Darłowo,zachodniopomorskie

956 434 zł51 m² 18 684 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Solaris to kameralny apartamentowiec położony w pierwszej linii brzegowej we wschodniej części Darłówka. Jako jeden z nielicznych pozwala poczuć właścicielom apartamentów, że morze mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowiańska

Darłowo,zachodniopomorskie

928 791 zł51 m² 18 144 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowiańska

Darłowo,zachodniopomorskie

736 405 zł48 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż apartament o powierzchni 47,51 m2. Układ: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, - korytarz. Do mieszkania przynależy ogródek 18,81 m2. Solaris to kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

310 000 zł34 m² 8 985,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie nad morzem!witam mam do sprzedania mieszkanie po kapitalnym remoncie 2 pokojowe na parterze z miejscem na samochód i dużą piwnica. Do centrum Darłowa 300m blisko sklepy a do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słowiańska

Darłowo,zachodniopomorskie

928 791 zł51 m² 18 144 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowiańska

Darłowo,zachodniopomorskie

605 092 zł31 m² 19 332 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

650 000 zł44 m² 14 772,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedaży komfortowy apartament położony na wysokim parterze w budynku przy samej plaży w Darłówku Wschodnim. Na powierzchnię 44,38 m2 składa się salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowiańska

Darłowo,zachodniopomorskie

956 434 zł51 m² 18 684 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słowiańska

Darłowo,zachodniopomorskie

653 849 zł46 m² 14 364 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowe do odbioru! Solaris to kameralny apartamentowiec położony w pierwszej linii brzegowej we wschodniej części Darłówka. Jako jeden z nielicznych pozwala poczuć właścicielom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jadwigi

Darłowo,zachodniopomorskie

289 000 zł56 m² 5 160,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, sprzedam mieszkanie do remontu. 56 m2 w skład którego wchodzą: 4 pokoje Łazienka z wc Mały balkon Mieszkanie umiejscowione jest na 1 pietrze bloku, przy ulicy Królowej Jadwigi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pocztowa

Darłowo,zachodniopomorskie

215 000 zł48 m² 4 469,85 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,1 m usytuowane na parterze w kamienicy. Zlokalizowanej w bardzo atrakcyjnej części Darłowa przy ul. Pocztowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Darłowo,zachodniopomorskie

275 000 zł38 m² 7 236,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Witam do sprzedania mam mieszkanie w stanie bardzo dobrym. Oczywiście do odświeżenia. Nie wstawiam zdjęć bo ich nie posiadam. Na chwilę obecną przebywam za granicą więc zobaczenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowiańska

Darłowo,zachodniopomorskie

786 695 zł47 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Frontowy apartament w nowej inwestycji w Darłówku - przy samej wydmie z widokiem na morze! Nowy apartament w inwestycji solaris Darłówko. Na powierzchnię apartamentu 46,55 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sportowa

Darłowo,zachodniopomorskie

395 000 zł46 m² 8 494,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania mieszkanie w miejscowości Darłowo Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania Jest w pełni umeblowane Mieszkanie na zamkniętym osiedlu ok. 800 metrów od rynku miasta i ok 1,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

510 000 zł68 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie w Darłowie: - bezczynszowe, - w zabudowie bliźniaczej ( parter), - po kapitalnym remoncie, - składające się z: mieszkania dwupokojowego: - powierzchnia 40m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tynieckiego

Darłowo,zachodniopomorskie

219 000 zł34 m² 6 349,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Kamienica Tynieckiego - nowa inwestycja w Darłowie, zlokalizowana w okolicy starówki! Mieszkania gotowe do odbioru! Mieszkania 3,5 km od linii morza, atrakcyjnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tynieckiego

Darłowo,zachodniopomorskie

239 000 zł34 m² 7 054,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słowiańska

Darłowo,zachodniopomorskie

605 416 zł46 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament z rynku pierwotnego - nowy! Inwestycja solaris Darłówko. Na powierzchnię apartamentu 45,52 m2 składa się przestronny salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słowiańska

Darłowo,zachodniopomorskie

798 168 zł48 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament z rynku pierwotnego - nowy! Inwestycja solaris Darłówko. Na powierzchnię apartamentu 47,51 m2 składa się przestronny salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

455 000 zł200 m² 2 275 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:300 m²

Darłowo Reihenhaus Rohbau und Kern geschlossen Angebot Nr. 75/9434/ods Zum Verkauf steht ein neues, unfertiges und geschlossenes Reihenhaus in Darłowo, ca. 800 - 1000 m vom Meer entfernt. Das Haus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zwycięstwa

Darłowo,zachodniopomorskie

570 000 zł48 m² 11 850,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2 pokojowe 250m od morza! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe położone w Darłówku Zachodnim. Lokal usytuowany na wysokim parterze w budynku 5 rodzinnym. Ogrzewanie gazowe -.